Intézmény neve MMSz Egyesület Miklós utcai Integrált Hajléktalanellátó Központ
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím szentkereszty.tamas@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások Kiemelt juttatási csomag! (közalkalmazotti bértábla + cafeteria + pótlékok)
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, havi munkaidőkeret
Munkarend: hétköznapi ügyelet esetében 16:00-8:00 (16 óra), hétvégén 8:00-8:00 (24 óra), melyekből hónap végére kell meglennie az előírt havi munkaidőkeretnek. Ezen keretek mellett a beosztás nagyon rugalmas.
Feladatkör: elsősorban az ügyfelek fogadása, irányítása, információ nyújtás, adományok fogadása, adminisztrációs feladatok, hívások fogadása, posta kezelése.
A munkakör betöltésének feltételei:
- középfokú végzettség
- büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány)
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- hajléktalan-ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
- elhivatottság, tanulásra való nyitottság
A pályázatnak tartalmaznia kell:
- pontos személyi adatokat tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajzot
- motivációs levelet
- végzettséget igazoló dokumentumok másolatát
Vidám, fiatalos hangulatú munkahelyünkre a jelentkezéseket és az ezzel kapcsolatos kérdéseket a szentkereszty.tamas@maltai.hu címen várjuk!
Előnyök Kiemelt juttatási csomag! (közalkalmazotti bértábla + cafeteria + pótlékok)
rugalmas munkarend
Jelentkezési határidő 2020.07.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben