Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Piarista Rend Magyar Tartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
E-mail cím allashirdetes@piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - portás
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Piarista Nonprofit Kft pályázatot hirdet PORTÁS állás betöltésére, azonnali munkakezdéssel
Feladatok
• A portások alap feladata az intézménybe belépők szűrése belépési jogosultságuk alapján.
• Tűzjelző központ kezelése
• Telefonközpont kezelése
• Kulcsok kezelése
• Épület időszakos bejárása, ellenőrzése
• Liftből való mentés megkezdése, a gondnokság tájékoztatása
• Kuka kihelyezése és helyrerakása

Elvárások
• Középfokú végzettség
• Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
• Min. 1 év munkatapasztalat hasonló területen
• Jó problémamegoldó képesség
• Megbízhatóság, határozottság

Mit kínálunk
• Barátságos munkakörnyezet
• Belvárosi munkahely
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Piarista Nonprofit Kft, 1052 Budapest, Piarista köz 1.
Munkaidő: teljes munkaidő
Munkaidő beosztás: 24 órás portaszolgálat (24/48)

Várjuk pályázatát bruttó fizetési igény megjelölésével (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre allashirdetes@piarista.hu a tárgy mezőben "portás" állás megjelöléssel. Beérkezési határidő: 2020.03.31. kedd
Előnyök Előnyt jelent
• Piarista kötődés (öregdiák, szülő, stb.)
Jelentkezési határidő 2020.03.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben