Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Csopaki Református Általános Iskola
Intézmény címe Veszprém megye - Csopak , Kossuth u. 106.
Honlap refiskolacsopak.webnode.hu/
E-mail cím iskola@csopak.hu

Munkavégzés helye Veszprém megye - Csopak , Kossuth
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Illetmények juttatások pedagógus bértábla szerint, cafeteria, utiköltség térítés
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Csopaki Református Általános Iskola
pályázatot hirdet
matematika és bármely szakos tanár
munkakör betöltésére
2020. szeptember 1-jei munkakezdéssel.

Munkavégzés helye: 8229 Csopak, Kossuth u. 106.

Feladatok:
• matematika tanítása teljes állásban határozatlan szerződéssel

Elvárások:
• Szükséges végzettség: főiskola vagy egyetem
• Gyermekközpontúság
• Önállóság
• Megbízhatóság
• Pontosság, precizitás
• Csapatmunkában való hatékony együttműködés
• Felelősségvállalás

Előny:
• Oktatási intézményben matematika tanári gyakorlat
Kezdés:
• 2020.09.01
Jogviszony időtartam:
• határozatlan idő

Amit kínálunk:
• Illetmény: pedagógus bértábla szerint
• Munkába járási támogatás
• Cafeteria
• Kiváló, igényes munkakörülmények
• Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Jelentkezési határidő: 2020.04.15.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát (bizonyítvány-másolatokkal) az iskola@csopak.hu-ra vagy iskolánk postacímére (8229 Csopak, Kossuth u. 106.).
Önéletrajzának megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Csopaki Református Általános Iskola a pályáztatási eljárás során személyes adatait kezelje, azokat a pályázat elbírálásában részt vevők megismerhessék.
Jelentkezési határidő 2020.04.15.
Hirdetés letöltése PDF-ben