Intézmény neve Budapesti Kulturális és Képzési Egyeület (Opus Dei)
Intézmény címe Pest megye - Budapest 11. ker. , Kökörcsin utca 7
Honlap www.opusdei.hu
E-mail cím bkke.kft@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 12. ker. , Orbánhegyi út 30
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
Vezetés, üzemeltetés - informatikus
Illetmények juttatások megállapodás szerint
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás XII. kerületben lévő panziójellegű magánkollégiumba keresünk kollégákat!

Igényes környezetben, nyugodt, családias légkörben változatos háztartási munkát kínálunk: Takarítás, fehér mosogatás, tálalás és asztalterítés.

Biztosítunk:

Hosszútávú bejelentett állás
Kedvező munkaidő (8.30-15.30 óra között)
Bérezés megegyezés szerint

Előnyök Rugalmasság és precizitás;