Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat Szent József Otthon
Intézmény címe Pest megye - Solymár , Rákóczi u. 4.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím mihalyi.eniko@szeretszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Solymár , Rákóczi utca 4.
Feladat típusa Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Illetmények juttatások garantált bérminimum, szociális ágazati pótlék, ágymelletti pótlék, cafeteria, utazási hozzájárulás (86 % vagy gépkocsi 15.-Ft/km), MÁV, Volán 50 %-os kedvezmény
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás Katolikus Szeretetszolgálat Szent József Otthon (Kat. Szer.szolgálat Szt. József Ott.)
Kis létszámú, családias hangulatú idősek otthona

Gazdasági ügyintéző
Feladatok:
Az intézmény működésével, üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási, pénzügyi és számviteli napi operatív feladatok végzése, felügyelete,

részvétel az intézményi stratégia kialakításában,

felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek ellenőrzése,

anyag- és eszközgazdálkodással kapcsolatos feladatok végzése,

költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése,

pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése,

a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba,

együttműködés a felelős munkatársakkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat; gazdasági területen szerzett gyakorlat,

szociális szférában/egészségügyben szerzett tapasztalat,

a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása,

ápolt, szolid megjelenés, a munkaadó értékrendjének elfogadása,

felhasználói szintű informatikai ismeretek,

képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,

pontos, körültekintő munkavégzés,

stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód,

számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek,

terhelhetőség, együttműködési készség,

kiváló kommunikációs képesség

büntetlen előélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
szociális szférában, egészségügyben szerzett tapasztalat

egyházi szervezetnél, non-profit szférában szerzett tapasztalat

JDolber, SUP rendszer, TEVADMIN ismerete

Amit kínálunk:
hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,

keresztény szellemiségű munkahelyi légkör,

önálló munkavégzés.

Állás, munka területe(i):
Pénzügy, Könyvelés
Könyvelés
Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
Teljes munkaidő
Szükséges tapasztalat:
3-5 év szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:
2083 Solymár, Rákóczi utca 4.

Egyéb juttatások:
mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

iskolai végzettséget igazoló okiratok,

pályázó személyes adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével,

motivációs levél
Előnyök pénzügyi képesítés
szociális képesítés