Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Máriaremete
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Máriaremetei út 187.
E-mail cím balog.jozsefne@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker. , Máriaremetei út 187.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon (1029 Budapest, Máriaremetei út 187.) egyházi szociális intézmény, a Katolikus Szeretetszolgálat (1068 Budapest, Városligeti fasor 42.) fenntartásában működik. Az integrált intézmény idősotthoni ellátást nyújt 265 főnek és napközbeni ellátást 10 fő részére.
Az intézménynek két telephelye van az Okos Gizella Ház (1112 Budapest, Dayka Gábor utca 102 – 104.) és a Názáret Ház (1029 Budapest, Szent József utca 5.)
Intézményünk keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a fővárosban.
A katolikus intézmény gazdasági vezető munkatársat keres teljes munkaidőben, bérigény megjelölésével.
Betölthetőség időpontja: azonnal.

A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• az intézmény működésével, épületek üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok felelős irányítása, továbbá a főzőkonyha gazdálkodásának felügyelete,
• költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése,
• felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése,
• anyag- és eszközgazdálkodás irányítása,
• részvétel az intézményi stratégia kialakításában,
• pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése,
• a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba,
• együttműködés a felelős munkatársakkal.
Pályázati feltételek:
• gazdasági felsőfokú végzettség,
• minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat; gazdasági területen szerzett vezetői gyakorlat,
• vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte,
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása,
• felhasználói szintű informatikai ismeretek,
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
• pontos, körültekintő munkavégzés,
• stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód,
• számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek,
• terhelhetőség, együttműködési készség,
• büntetlen előélet.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
• szociális szférában/egészségügyben szerzett tapasztalat,
• vezetői tapasztalat,
• egyházi szervezetnél, non-profit szférában szerzett tapasztalat,
• ’B’ kategóriás jogosítvány és aktív gépjármű vezetési tapasztalat.
Amit kínálunk:
• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
• kihívást jelentő változatos munka,
• szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása,
• emberséges munkakörnyezet,
• önálló munkavégzés,
• cafeteria.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
• motivációs levél,
• ajánlólevél csatolása vagy kettő referencia személy elérhetőségének megadása,
• képesítések igazolása.
Munkáltatói jogkör gyakorlója: intézményvezető.
Bérezés: megegyezés szerint.
Betöltendő munkakör: gazdasági vezető.
A jogviszony időtartama: határozatlan, 3 hónapos próbaidő kikötésével.
Jelentkezési mód: a pályázatot kérjük elküldeni a betölteni kívánt pozíció pontos megjelölésével a balog.jozsefne@szeretetszolgalat.hu email címre.
Előnyök Szociális/egészségügyi területen szerzett gazdasági vezetői tapasztalat. Keresztény értékrend.
Jelentkezési határidő 2020.05.29.
Hirdetés letöltése PDF-ben