Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pécsi Egyházmegye
Intézmény címe Baranya megye - Pécs , Dóm tér 2.
Honlap pecsiegyhazmegye.hu
E-mail cím puspokititkarsag@pecs.egyhazmegye.hu

Munkavégzés helye Baranya megye - Vásárosdombó , Margit major 9.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - főnővér
Illetmények juttatások közalkalmazotti bérezés, szakágazati pótlékok, fenntartói kiegészítő pótlékok, szolgálati lakás, munkába járás költségtérítése
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Skóciai Szent Margit Gondozóotthon pályázatot hirdet intézmény vezető ápoló munkakör betöltésére.

Pályázati feltételek:

• diplomás ápoló vagy OKJ 54 OKJ 55 szakápoló végzettség
• szociális területen szerzett gyakorlat
• büntetlen előélet
• magyar állampolgárság
• keresztény elkötelezettség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• fényképes szakmai önéletrajz
• végzettséget igazoló okiratok
• nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• vezetői munkakörben szerzett tapasztalat

Illetmény és juttatások:

• közalkalmazotti bérezés, szakágazati pótlékok, fenntartói kiegészítő pótlékok
• szolgálati lakás
• munkába járás költségtérítése

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű
A foglalkozás jellege: teljes munkaidős
A munkavégzés helye: 7362 Vásárosdombó Margit major 9.

A munkakör betöltésének időpontja: azonnali kezdéssel
A pályázat benyújtásának határideje: 2020. május 24.

A pályázat benyújtásának módja:

- elektronikus úton – Schäffer Zsuzsanna intézményvezető részére a schafferzsuzsa@gmail.com e-mail címre.