Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MRE Bethesda Gyermekkórháza
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Honlap www.bethesda.hu
E-mail cím hr@bethesda.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - informatikus
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Középiskola (érettségi), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA), Egyéb
Leírás

A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház. Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 1.120.000 gyermek keresi fel. Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig. Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat.

Informatikus/rendszer informatikus/gazdasági informatikus

MRE Bethesda Gyermekkórháza azonnali kezdéssel keres megbízható informatikust munkatársat finanszírozási osztályára.

Feladatok:
Betegforgalmi jelentések készítése, elemzése, statisztikák készítése.
NEAK finanszírozás ellenőrzése.
Adatszolgáltatások.
Munkaidőben állandó telefonos és személyes segítség a felhasználóknak (Help Desk).
Szoros együtt működés az egészségügyi és a gazdasági osztály területeivel.
Várólista kezelése.

Elvárások:
Középfokú végzettség,
MS Office (excel, word) ismeret,
Önálló munkavégzés,
Igényesség önmagára és munkájára,
Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség,
Rugalmasság

Előnyt jelent:
Fekvő- vagy járóbeteg ellátást biztosító intézménynél szerzett gyakorlat,
Egészségügyi finanszírozásban való jártasság,
Felsőfokú képesítés,
HIS rendszer ismerete.

Amit ajánlunk:
Biztos háttérrel rendelkező munkahelyet
Kedvezményes napi meleg étkezés
Alapjövedelmen kívüli juttatás - cafetéria

Munkavégzés helyszíne: 1146 Budapest, Bethesda u. 3.
Jelentkezését a hr@bethesda.hu e-mail címre várjuk.
Előnyök Fekvő- vagy járóbeteg ellátást biztosító intézménynél szerzett gyakorlat,