Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás
A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Gazdasági Osztálya

gazdasági osztályvezető
munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.
Feladatok:
• A pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatok felügyelete, azok gazdálkodási rendszer keretei közötti irányítása
• Támogatások és pályázati elszámolások beadásával kapcsolatos feladatok szervezése, irányítása, ellenőrzése
• A Számviteli Törvény, adózási jogszabályok, valamint a felsőoktatási intézményekre vonatkozó előírások alkalmazása
• A fenntartó előírásai alapján az egyetemi és kari beszámolók összeállításának irányítása
• A számviteli és bizonylati rend kialakítása, az ügyvitel megszervezése, alkalmazása, ellenőrzése
• A főkönyvi nyilvántartások vezetése, szervezése, irányítása, adó- és járulékbevallások elkészítésének szervezése, irányítása, ellenőrzése
• Intézményi szabályzatok aktualizálása
• Vezetői információs rendszer fejlesztésének koordinációja
Elvárások:
• Felsőfokú közgazdasági végzettség
• Legalább 8 éves munkatapasztalat pénzügyi-számviteli-kontrolling területen, és legalább 3 éves vezetői gyakorlat
• Biztos számviteli és adózási ismeretek
• SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
• Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
• Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
• Felelősségteljes, pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• Béren kívüli juttatások
• Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: toborzas@ppke.hu
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Felsőoktatásban, gazdasági területen szerzett tapasztalat
• Adatbáziskezelési ismeretek, adattárház tapasztalat
Jelentkezési határidő 2020.10.01.
Hirdetés letöltése PDF-ben