Intézmény neve Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Intézmény címe Baranya megye - Komló , Komló, Templom tér 2.
Honlap www.komlokodaly.hu/
E-mail cím kodalykomlo@pecs.egyhazmegye.hu

Munkavégzés helye Baranya megye - Komló , Templom tér 2.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - kémiatanár
Illetmények juttatások Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. GYAKORNOKOKNAK KIEMELT BÉREZÉS!
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC)
Leírás A munkakörbe tartozó feladatok:
Matematika és/vagy kémia tantárgy oktatása, valamint egyéb a pedagógus munkakörrel összefüggő feladatok ellátása.

KIEMELT GYAKORNOKI BÉREZÉS!

Pályázati feltételek:
Főiskola, matematika-kémia vagy matematika-bármely vagy kémia-bármely szakos tanári végzettség, felhasználói szintű MS Windows NT/2000/XP, büntetlen előélet, magyar állampolgárság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
1-3 év szakmai tapasztalat
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
fényképes szakmai önéletrajz
motivációs levél
végzettséget igazoló okiratok
nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez
három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2020. augusztus 17.
A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos
A pályázat elbírálása: folyamatos
Jelentkezési határidő 2020.08.17.
Hirdetés letöltése PDF-ben