Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Práter utca 50/A
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Szakmunkás
Leírás A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Üzemeltetési Osztálya
NYOMDAI MUNKATÁRSAT
keres digitális kisnyomdába, budapesti munkavégzéssel

FELADATOK:
• Munkavégzés kötészeti gépeken (vágógépen, ragasztókötőgépen, biegelőgépen, fóliázó-/laminálógépen)
• Kötészeti kézi munka (hajtogatás)
• A gépek alapvető kezelői karbantartása
• A végzett munkával kapcsolatos dokumentálás (pl. anyagfelhasználás, munkaidő ráfordítás rögzítése munkánként)

ELVÁRÁSOK:
• Szakirányú végzettség
• Legalább két éves nyomdai/digitális nyomdai munkatapasztalat
• A gépek szakszerű használata
• Kézügyesség, precizitás
• Nyitottság az új ismeretekre, önálló munkavégzésre való képesség
• Alapvető ismeretek a nyomdai folyamatokról
• Felhasználói szintű számítógép-használati ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
• Betaníttatás lehetősége a munkavégzéshez
• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: toborzas@ppke.hu
Előnyök AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Középfokú nyomdaipari végzettség
• Digitális nyomdában, kötészeti gépeken szerzett munkatapasztalat

Jelentkezési határidő 2020.09.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben