Intézmény neve Rákoscsabai Református Egyházközség Betlehem Óvodája
Intézmény címe Pest megye - Budapest 17. ker. , Péceli út 197.
Honlap betlehemovoda.hu/
E-mail cím postmaster@betlehemovoda.t-online.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 17. ker. , Péceli út 197.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Illetmények juttatások pedagógus bértábla szerint
Leírás A Rákoscsabai Református Egyházközség Betlehem Óvodájába keressük leendő munkatársunkat, aki elhívatásának tekinti a pedagógus pályát, szívügye a gyermekek hitben való keresztyén szellemiségű nevelése, és szívesen lenne egy családias légkörű csapat tagja. Óvodánk kiemelt értékeinek tekintjük a hitet, a szeretetet, a megbízhatóságot, a minőségi munkára való törekvést.
2009 -ben EU-s támogatással épült, a XXI. század követelményeinek megfelelő, korszerű, jól felszerelt épületben folytatjuk a gyermekek közötti munkánkat. Intézményünket a kerület legjobb hírű óvodájaként tartják számon. Kiemelten jó a kapcsolatunk a szülőkkel, sok közös családi programunk van. Saját pedagógiai programunkat a református keresztyén értékrendre építettük, valamint Zöld óvodaként elkötelezettek vagyunk a környezetvédelem és a fenntarthatóságra nevelés mellett, mert hitünk szerint a teremtett világ védelmét is feladatul kaptuk Istentől.
Óvodánkról bővebben tájékozódhat a betlehemovoda.hu honlapon.
Jelentkezés (önéletrajz, motivációs levél):
BETLEHEM ÓVODA
1171 Budapest, Péceli út 197.
Nagyné Szikszai Katalin
Tel: +36 1 258 9787; +36 30 651 4508
postmaster@betlehemovoda.t-online.hu
Előnyök Keresztyén szellemiségű, családias légkör, összetartó nevelő közösség.
Modern, korszerű épület (minden csoportnak saját mosdó, öltöző, terasz, valamint sószoba, tornaterem, fejlesztő szobák, játékokban gazdag nagy udvar)
Oktatási munkát segítő bőséges eszköztár.
Kötelezőn felüli juttatások (pl. Szép kártya)
Betölthetőség időpontja 2020.08.24.
Jelentkezési határidő 2020.07.31.