Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Piarista Rend Magyar Tartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
E-mail cím allashirdetes@piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai szakértő
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Egyetem (MSc, MA)
Leírás A Piarista Rend Magyar Tartománya pályázatot hirdet
tanügyigazgatási vezető
állás betöltésére, augusztusi munkakezdéssel

A megbízás időtartama:
A megbízás három hónapos próbaidő után határozatlan időre szól.

Elvárások, feladatok:
• A munkatárs a tartományi jövőterv és stratégia céljai és keretrendszere mentén, szakterületi vezetőként dolgozik.
• A munkatárs a kiíró szándéka szerint alkalmazás-szinten tisztában van a tanügyigazgatás (mint a köznevelés és az iskolarendszerű szakképzés megszervezésének, irányításának, jogi szabályozásának államilag meghatározott rendszere, az azokkal összefüggő igazgatási tevékenységek összessége) elemeivel, szervezeti rendszerével, a tanügy igazgatására és szervezésére, az egyéni, intézményi és rendszerszintű tanügyi jogviszonyra vonatkozó jogi normákkal (tanügyi jog).
• A Jelölttel szemben elvárás a törvényi, kormányzati és ágazati szabályozás, a köznevelési, a szakképzési és az azokkal összefüggő jogviszonyok tartalmának, végrehajtásának, a végrehajtás szervezésének és ellenőrzésének beható ismerete – a jogalkotó szervek, a jogalkalmazás és az ellenőrzés dimenzióiban egyaránt.
• Leendő munkatársunk meghatározó feladata és felelőssége lesz, hogy aktívan részt vegyen a rendi köznevelési és szakképzési feladatellátás tanügyigazgatási folyamatainak állandó fejlesztésében, a tanügyi jog szervezeti, irányítási szintre történő hatékony és eredményes lefordításában, a szabályszerű működés biztosításában.
• Kiválasztása esetén a Jelölt a csapat értékeink mentén kapcsolódó, szakértői és fejlesztői feladatokkal, illetve ehhez mért felelősséggel tevékenykedő munkatársa lesz. Munkája során együttműködésben dolgozva a tanuló és fejlesztő közösségekben való cselekvést, a tanulási folyamatokat tartja szem előtt.

Elvárások:
Az általunk keresett munkatárs
• egyetemi végzettséggel rendelkezik
• komplex jártassággal bír a tanügyi jogban
• országos és/vagy helyi tanügyigazgatási gyakorlattal rendelkezik
• legalább ötéves köznevelési gyakorlatod tud magáénak

Mit kínálunk:
• elkötelezett csapat
• inspiráló munkakörnyezet
• belvárosi, szép munkahely
• változatos, kreatív szakmai feladatok, egyéni fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Piarista Tartományfőnökség, 1052 Budapest, Piarista köz 1.
Munkaidő: teljes munkaidő

Pályázatát, mely
• fényképes magyar nyelvű önéletrajzból és életút-bemutatásból,
• a munkakör betöltésével kapcsolatos motivációs levélből
• és a bruttó fizetési igény megjelöléséből
áll, várjuk az alábbi e-mail címre:
allashirdetes@piarista.hu
A tárgy mezőben „PRMT – Tanügyigazgatás” megjelöléssel.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Lázár László oktatási igazgató nyújt, a (30) 513 8104 telefonszámon, illetve a lazar.laszlo@piarista.hu email-címen.

A pályázatok beérkezésének határideje:
2020.07.15
Előnyök Előnyt jelent:
• a piarista kötődés (öregdiák, szülő stb.)
• tanügyigazgatási szakértői végzettség
• vezetési gyakorlat
Jelentkezési határidő 2020.07.15.
Hirdetés letöltése PDF-ben