angolnyelv tanár - Egyházi Állásportál
BIROK Apáczai Csere János Középiskola

Angolnyelv tanár

angol nyelvtanár
Budapest 21. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.02.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 21. ker. , Táncics M. u. 78.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Középiskola keres angoltanárt gimnáziumi és technikumi osztályok nyelvi képzésére.
Az iskola értékrendjét elfogadó kollégát várunk.
Amit kínálunk
Befogadó tantestület, jogszabályokban meghatározott bér, cafeteria
Önéletrajzot és motivációs levelet az apaczai.kozepikola@reformatus.hu emailre várunk.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 21. ker. , Táncsics M. u 78.