Intézmény neve Adony Római Katolikus Plébánia
Intézmény címe Fejér megye - Adony , Koller apát tér 1.
E-mail cím adonypleb@gmail.com

Jogviszony időtartama határozatlan idő, határozott idő
Munkavégzés helye Fejér megye - Adony , Koller apát tér 1.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - hittantanár, hitoktató
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Hitoktatói főállást hirdetünk Adony és Perkáta településekre 2020. szeptemberétől. Gépkocsi előnyt jelent. Jelentkezni lehet július 31-ig az adonypleb@gmail.com e-mail címen. Bérezés és szerződéskötés a Székesfehérvári Egyházmegye szabályai szerint történik.

A jelentkezéskor plébánosi ajánlás szükséges arról a plébániáról, ahol előzőleg tanított és természetesen a végzettséget igazoló okiratok is szükségesek. A fent megjelölt végzettségek közül legalább egy félével kell rendelkeznie! (Ha a jelölt már megkezdte valamely felsőoktatási intézményben a szakirányú tanulmányait, de még nem végezte el az adott szakot, és amennyiben vállalja, hogy a lehető legrövidebb idő alatt diplomát szerez, lehetőség szerint betöltheti a meghirdetett állást!) A szerződéskötést megelőzően pedig erkölcsi bizonyítványt kell leadni és egészségügyi alkalmassági vizsgálaton kell átesnie a jelöltnek!
Betölthetőség időpontja 2020.09.01.
Jelentkezési határidő 2020.07.31.