Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Gazdasági Osztálya

SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ/ REFERENS
munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.
Feladatok:
• Szállítói számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése
• Könyvelést vezérlő alapadatok ellenőrzése a beszerzési folyamatok támogatása során
• Pályázatok számviteli egyeztetése
• Bérfeladás egyeztetése, könyvelése
• Éves beszámoló, zárszámadás elkészítésében való közreműködés
• Adatszolgáltatásokban közreműködés (pl. ITM, KSH, ÁSZ, INTRASTAT)
• Részvétel a számviteli területhez tartozó szabályzatok, eljárásrendek módosításában, kialakításában.
• Kimutatások, jelentések készítése és adatszolgáltatás
Elvárások:
• Legalább középfokú számviteli végzettség
• Megbízható táblázatkezelési ismeretek (excel)
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (legalább 1-3 év)
• Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
• Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
• Felelősségteljes, pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• Hosszú távú munkalehetőség
• Cafeteria rendszer
• Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
• Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: toborzas@ppke.hu
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• SAP rendszer ismerete
• mérlegképes könyvelői szakképzettség
• felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
Jelentkezési határidő 2020.08.20.
Hirdetés letöltése PDF-ben