Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve EWTN Magyarország
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Budapest, Baross utca 127.
E-mail cím budapest@ewtn.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő, megegyezés szerint, megbízási szerződés, megváltozott munkaképesség, szakmai gyakorlat, önkéntes
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Baross utca 127., 5/1.
Feladat típusa Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA), Egyéb
Leírás TELEVÍZIÓS SZERKESZTŐ-RIPORTERI ÁLLÁS
Az EWTN Magyarország a magyar televíziós piac egyik új szereplője. Az EWTN fennállásának 40 éve alatt, a világ legkiterjedtebb katolikus media hálózatává nőtte ki magát. A televízió csatornái több nyelven, napi 24 órában, a hét minden napján 190 országban több, mint 400 millió háztartás számára érhetők el. A magyar nyelvű hírtartalmak bővítésére szerkesztő-riporterek jelentkezését várjuk.

Feladatok:
• Hiteles információk, háttéranyagok gyűjtése,
• Helyi bejelentkezések,
• Pozitív hangvételű riportok, tudósítások, interjúk készítése,
• Időpontegyeztetés a riport alanyaival, együttműködés a stábbal,
• Sajtótájékoztatókon való részvétel,
• Anyagok szerkesztése, vágása, ellenőrzése,
• Műsor összeállításában való részvétel, szerkesztés.

Elvárások:
• A katolikus hitéletben való jártasság,
• Televíziós szerkesztői tapasztalat,
• Középszintű angol nyelvtudás,
• MS Office programok ismerete.

Szükséges képességek, készségek:
• Erős kommunikációs képesség,
• Nyitottság, témaérzékenység,
• Gyors, precíz munkavégzés,
• Terhelhetőség,
• Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:
• Sok kihívást,
• Szakmai fejlődést,
• Változatos feladatok,
• Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye:
Budapest, 1086 Baross utca 127.

Fényképes önéletrajzokat, bérmegjelöléssel a cv@ewtn.hu email címen várjuk.