Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa Gazdasági terület - könyvelő
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Gazdasági Osztálya
TÁRGYI ESZKÖZ KÖNYVELŐ - SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ
munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel
Feladatok:
 Tárgyi eszköz könyveléshez szükséges törzsadatok felülvizsgálata, kezelése
 A tárgyi eszközök nyilvántartásának vezetése, az állományváltozás követése, feldolgozása
 Beruházások üzembe helyezése
 Leltár, selejtezési jegyzőkönyvek feldolgozása, könyvelése
 Havi egyeztetés a főkönyvi könyveléssel, adatszolgáltatás a mérlegjelentéshez
 KSH negyedéves, éves beruházási statisztikai jelentés elkészítése
 Egyéb belső adatszolgáltatási feladatok

Elvárások:
 Mérlegképes könyvelői szakképzettség
 Megbízható táblázatkezelési ismeretek (Excel)
 Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (legalább 3 év)
 Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
 Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
 Felelősségteljes, pontos munkavégzés
 Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
 Teljes munkaidő (heti 40 óra)
 Hosszú távú munkalehetőség
 Cafeteria rendszer
 Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
 Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: toborzas@ppke.hu
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 SAP rendszer ismerete
Jelentkezési határidő 2020.09.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben