Intézmény neve Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Intézmény címe Pest megye - Halásztelek , Hold utca 6.
Honlap reformatusegymi.reformatus.hu/
E-mail cím refegymiigazgato.titkarsag@gmail.com

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege megegyezés szerint, megbízási szerződés
Munkavégzés helye Fejér megye - Dunaújváros , Bercsényi u.10
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - iskolapszichológus
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Egyetem (MSc, MA)
Leírás A Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény pályázatot hirdet pszichológus munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama
 Határozott
Foglalkoztatás jellege
 Óraadó vagy részmunkaidő
A munkavégzés helye
 ALSÓŐRS

Pályázati feltételek
 Egyetem, pszichológus. A 15/2013. (II. 26.) a pedagógiai szakszolgálati intézmények működéséről szóló EMMI rendelet 33.§ (1) bekezdése szerint szakvizsga és a 6. mellékletében előírt végzettség megléte, valamint a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 66.§ (1), (4) bekezdésben foglaltak figyelembe vételével.
 Cselekvőképesség,
 Büntetlen előélet
Pályázat elbírálásánál előnyt jelent
 Szakszolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat, MS Office ismerete, jogosítvány, mobilitás.
Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások
 Szakmai önéletrajz
 Motivációs levél
 Képzettségeket igazoló dokumentumok másolata.
 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (Pozitív elbírálás esetén.)
A munkakör betöltésének időpontja
 A munkakör az elbírálást követően azonnali hatállyal betölthető
Jelentkezési határidő
 2020.szeptember 15.
A pályázat benyújtásának módja
 Elektronikus úton a refegymiigazgato.titkarsag@gmail.com email címen keresztül.
A pályázattal kapcsolatosan felmerülő egyéb kérdéseivel tájékoztatást
Simon Beatrix a 06-30/639-08-61-es telefonszámon ad.