Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Krisztinavárosi Hajléktalan Centrum
Intézmény címe Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád u. 6-8.
Honlap www.maltai.hu/
E-mail cím krisztinavaros@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád utca 6.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - főnővér
Szociális, egészségügy - segédápoló
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások kjt szerinti bér, munkahelyi pótlék, egyéb pótlékok, ágazati pótlék, étkezési hozzájárulás, SZÉP Kártya, munkába járás támogatása
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Feszty Árpád utcai telephelye
(lábadozó)

felvételt hirdet
szociális gondozó és ápoló
munkakör betöltésére.

Intézményünkben hajléktalanná vált beteg emberek számára nyújtunk bentlakásos lábadozó szolgáltatást a Déli pályaudvar közelében.
Feladatok:
• intézményi szolgáltatások biztosítása
• lakóink személyi higiéné megtartásában segítségnyújtás
• lakók ruházatának és ágyneműjének cseréje, mosása
• lakószobák, lakókörnyezet rendben tartásában közreműködés
• lakók nappali és éjszakai felügyelete, betegségük kezelésében való aktív közreműködés
• lakók egészségi állapotának figyelemmel követése, szükség esetén sürgősségi betegellátás intézése
• ételosztás házirendnek megfelelően
• gyógyszerek beszedésének felügyelete
• egyéb ápolási, gondozói feladatok, szükség esetén betegkísérés, bevásárlás, szabadidő eltöltésében közreműködés
• együttműködés a Szeretetszolgálat orvosi stábjával
• együttműködés a szociális munkatársakkal
• ügyfelek fogadása, házirend ismertetése és betartatása
• precíz adminisztráció
Elvárások:
• minimum okj-s szociális gondozó és ápoló végzettség
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, kreativitás, nyitottság, együttműködés teamben végzett munka során
• kiemelt tolerancia és empátia a hajléktalan emberek felé
Amit kínálunk:
• Kis létszámú munkahelyi csapat kis létszámú intézményben.
• Rugalmas beosztás.
• Kihívásokkal teli szakterület; új módszerek kipróbálása, bevezetése.
• Kjt. szerint besorolt alapbér, munkahelyi pótlék, ágazati bérpótlék, cafeteria, munkába járás támogatása.
• Lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb – munkaviszonytól független – időszakos projektjeiben, programjaiban való részvétel külön megbízási díjért.
• Részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb programjain: szakmai napokon, konferenciákon, önkéntes akciókban.
Jogviszony jellege, időtartama:
• Határozatlan idejű.
• Teljes munkaidő.
• Folyamatos munkarend munkaidő kerettel.
Munkavégzés helye, kezdete:
• I. kerület, Feszty Árpád utca 6.
• Munkakezdés várható ideje: 2020. október 15.
Fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával lehet jelentkezni 2020. szeptember 30-ig kizárólag a 01575@hr.maltai.hu e-mail címen.
Előnyök Előny:
• hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
• hajléktalanellátásban szerzett tapasztalat
• egészségügyben szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
Jelentkezési határidő 2020.09.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben