Intézmény neve Időskorúak Árpád-házi Szent Erzsébet Szociális Otthona
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Szerb Antal u. 13-17.
Honlap www.szenterzsebetidosekotthona.hu
E-mail cím vnagy1984@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker. , Szerb Antal utca 13-17.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Illetmények juttatások nettó 270 e Ft, rendszeres jutalmazás,igény esetén ingyenes szállás biztosítása
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Egyházi (szerzetesrendi) fenntartásban működő, egyházi és világi személyeket egyaránt ellátó, szakápolási engedéllyel is rendelkező, II. kerületi bentlakásos idősek otthona OKJ54,55-ös végzettséggel, MESZK tagsággal és gyakorlattal rendelkező szakápolókat keres frissen kialakított demens-részlegébe, két műszakos munkarendbe, határozatlan időre. Igény esetén bentlakást (hölgyek számára) biztosítunk. Alapbér nettó 270eFt.

Feladatok:
szakápolási feladatok elvégzése
ellátottak személyi higiénéjének biztosítása
24 órás felügyelet biztosítása

Előnyt jelent:
demens-ellátásban szerzett tapasztalat
hospice-ellátásban szerzett tapasztalat
diplomás ápolói végzettség
egyházi fenntartású intézményben szerzett szakmai tapasztalat

Önéletrajzokat Dr. Nagy Viktor intézményvezetőhöz címezve az igazgato@szenterzsebetidosekotthona.hu emailcímre várjuk.
Az állás a kiválasztási eljárást követően azonnal betölthető.
Előnyök demens-ellátásban szerzett tapasztalat