Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa Gazdasági terület - kontroller
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Gazdasági Osztálya

KONTROLLER
munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.
Feladatok:
• A Fenntartó által előírt tartalmú egyetemi költségvetés és zárszámadás összeállítása
• Részköltségvetések és beszámolók elkészítése – a csoporton belüli feladatmegosztás szerint
• A karok tervezési és beszámolási feladatainak támogatása
• Kontrolling feladatok ellátása (pl. jogosultságok, rendelésszámok kezelése, átkönyvelések végrehajtása)
• Költségfelosztások készítése, ellenőrzése, felügyelete
• Vezetői információs rendszer továbbfejlesztésének támogatása
• A gazdálkodási rendszer fejlesztésének és új megoldások bevezetésének támogatása
Elvárások:
• Felsőfokú közgazdasági végzettség
• Legalább 1-3 éves kontrolling területen szerzett munkatapasztalat
• Biztos számviteli ismeretek
• Magabiztos, magas szintű Excel ismeretek
• SAP rendszer ismerete
• Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
• Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszer szemléletű gondolkodás
• Felelősségteljes, pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség, csapatmunka

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• Béren kívüli juttatások
• Hosszú távú munkalehetőség
• Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
• Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: toborzas@ppke.hu
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Felsőoktatásban, gazdasági területen szerzett tapasztalat
• Adatbázis kezelési ismeretek, adattárház tapasztalat
Jelentkezési határidő 2020.09.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben