Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Karitász
Intézmény címe Pest megye - Budapest 11. ker. , Bartók Béla út 30.
Honlap www.karitasz.hu
E-mail cím office@caritas.org.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege megbízási szerződés
Munkavégzés helye Baranya megye - Lúzsok , Lúzsok, Piskó, Vejti települések
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás TELEPÜLÉSI KOORDINÁTOR MUNKATÁRS

A Katolikus Karitász – Caritas Hungarica munkatársakat keres a „Felzárkózó települések” komplex program megvalósításához.

Feladatellátás jellege: Határozott idejű megbízási szerződés
A munkakörbetölthető: 2020. október 1-től
Feladatellátás helye: Piskó, Lúzsok és Vejti települések (Baranya megye)

A feladatkörbe tartozó főbb feladatok:
• A Katolikus Karitász által működtetett Jelenlét Pontok (komplex közösségi terek) szolgáltatásainak tervezése és koordinációja
• Szociális segítségnyújtás rászoruló családoknak
• Közösségi rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel
• Szociális diagnózis alapján feltárt hiányzó szolgáltatások elérhetővé tételét célzó tevékenységek megtervezése és szervezése
• Adminisztratív feladatok ellátása, szakmai beszámolók készítése
• Kapcsolattartás a program vezetőivel, helyi döntéshozókkal és a programban résztvevő társszervezetek munkatársaival

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• B kategóriás vezetői engedély
• Keresztény értékek iránti tisztelet és elkötelezettség
• Szociális érzékenység, empátia
• Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Jó szervezőkészség
• Pontosság, precizitás
• Önálló munkavégzés képessége

Előny:
• Szociális végzettség
• Szociális és/vagy felzárkóztatási területen szerzett munkatapasztalat
• Hazai és EU-s pályázati adminisztrációban szerzett tapasztalat
• Katolikus kötődés (plébániához, lelkiségi mozgalomhoz, egyéb katolikus közösséghez)

Fényképes önéletrajz elküldése az allas@caritas.org.hu címre 2020. szeptember 25-ig