Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Szakmunkás
Leírás Egyetemünk Üzemeltetési Osztálya:
Villanyszerelő, általános karbantartó
pozícióba munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
• Egyedi villamos rendszerek kialakítása, szervizelése
• A tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
• A fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
• A villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása
• A villamos hálózatának folyamatos működésének biztosítása
• A szükséges villamossági munkák elvégzése
• Szakképesítésének megfelelő műszaki üzemeltetési feladatok ellátása
• Üzemi épületek, villamos elosztók karbantartása egyeztetett, ütemezett terv szerint
• Villamossági üzemzavarok felismerése, kezelése, hibaelhárítása
Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Megbízhatóság, önállóság
• Pontos, precíz munkavégzés
• Erkölcsi bizonyítvány
• Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
• Megbízható, önálló munkavégzés
• Igényes, tiszta munkavégzés
Szükséges tapasztalat:
• 3 év szakmai tapasztalat
Munkavégzés helye:
• Budapest
Amit kínálunk:
• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• Biztos, stabil munkakörnyezet
• Versenyképes Cafeteria juttatási csomag
• Munkába járás támogatása
• Plusz szabadnapok a törvényi előírásokon felül
• Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás (nem közalkalmazotti jogviszony)
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Érintésvédelmi felülvizsgáló
• „B” kategóriás jogosítvány
Jelentkezési határidő 2020.09.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben