Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MRE Bethesda Gyermekkórháza
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda u. 3.
Honlap www.bethesda.hu
E-mail cím hr@bethesda.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3
Feladat típusa Adminisztráció - irodavezető
Illetmények juttatások Cafeteria, mobiltelefon, kedvezményes kedvezményes üdülési lehetőség,
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza bér- és munkaügyi osztályvezetőt keres teljes állásban. Jól kommunikáló, segítő beállítottásgú szaekmebert keresünk, akinek 3-5 év tapasztalata már van hasonló területen.
Főbb feladatok, munkák:
- bérszámfejtés, Tb kifizetőhelyi feladatok, és egyéb személyügyi feladatok koordinálása és ellátása
- adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése
járulék bevallás elkészítése
- kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, hatóságokkal
- törvényi szabályozások, változások nyomon követése
- munkaviszony létesítésével, módosításával, megszűnésével kapcsolatos feladatok elvégzése
- csapat irányítása, fejlesztése, koordinálása
- bérek kívüli juttatások számfejtése, ellenőrzése, utalása
- foglalkozás egészségügy megszervezése
- szabályzatok készítése
Amit kínálunk:
Kötetlen munkarend
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Kedvezményes napi étkezés
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Cafetéria

JELENTKEZNI ÖNÉLETRAJZ ELKÜLDÉSÉVEL A HR@BETHESDA.HU EMAILCÍMEN LEHET.
Előnyök Egészségügyi és pedagógus területen szerzett tapasztalat (béremelés, elszámolás, adatszolgáltatás)
Minisztériumi beszámolók elkészítésében szerzett tapasztalat