Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella u 1.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások Megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Feladat: A szociális és egészségügy területén működő nonprofit szervezet gazdasági feladatainak teljes körű irányítása és ellátására
A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• az intézmény működésével, üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok felelős irányítása és felügyelete
• részvétel az intézményi stratégia kialakításában;
• felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése
• anyag- és eszközgazdálkodás irányítása
• költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése
• pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése és pályázatírás
• a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba
• együttműködés a felelős munkatársakkal
Pályázati feltételek:
• szakirányú felsőfokú végzettség
• minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat; gazdasági területen szerzett gyakorlat
• felhasználói szintű informatikai ismeretek
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
• pontos, körültekintő munkavégzés, terhelhetőség
• stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
• alapszintű számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek
• vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte
• kiváló kommunikációs képesség;együttműködési készség
• büntetlen előélet

Jelentkezni az igazgato@gizella.hu e-mail címen lehet.
Előnyök • Vezetői tapasztalat
• egészségügyben/ szociális szférában/non-profit szférában szerzett tapasztalat