Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Mikszáth tér 1.
Honlap btk.ppke.hu
E-mail cím dekani.hivatal@btk.ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Mikszáth Kálmán tér 1.
Feladat típusa Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás * A beosztáshoz tartozó főbb feladatok:
közreműködés vizuális PR anyagok, kisfilmek, prezentációk, online tartalmak készítésében, előadások felvételében (forgatás, szerkesztés, vágás, stb);
kari eseményekről, rendezvényekről felvételek, fotók készítése, dokumentálása, rendszerezése, archiválása;
részvétel a közösségi oldalakon történő megjelenések (Facebook, Instagram, Linkedln) előkészítésében, lebonyolításában;
online oktatás megvalósításában közreműködés.
* Feltétel a magas felhasználói szintű számítógép-ismeret (Microsoft Office programok, Adobe Photoshop, Google Forms, egyéb szerkesztői programok ismerete, alkalmazása).
* A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
A pályázó személyi adatait is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz,
motivációs levél,
az önéletrajzban szereplő információk igazolására szolgáló dokumentumok (bizonyítványok, oklevelek stb.) másolatai,
bérigény megjelölés.
* A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az előértékelés alapján kiválasztottak személyes meghallgatására kerül sor.
Előnyök munkatapasztalat PR, kommunikáció, videóvágás területen,
kommunikációs illetve PR munkára képesítő diploma,
felsőoktatási intézményben szerzett korábbi munkatapasztalat,
korábbi munkák, portfólió bemutatása.