Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Ajtósi Dürer sor 27/a
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Ajtósi Dürer sor, 27/a
Feladat típusa Gazdasági terület - könyvelő
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat munkatársat keres KÖNYVELŐ pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
• szállítói számlák iktatása, könyvelése
• vevőszámlák kiállítása, könyvelése
• bankbizonylatok könyvelése
• pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése
• tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása
• negyedéves és éves zárásokban való aktív közreműködés
• egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• minimum középfokú pénzügyi és számviteli szakirányú végzettség,
• precíz, megbízható, önálló munkavégzés (szakmai támogatás mellett)
• 3-5 éves szakmai gyakorlat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
• rugalmasság
• rendszerszemlélet, nyitottság a szakmai fejlődésre

Amit kínálunk:
• változatos, kihívásokkal teli munka
• alkalmazotti munkaviszony
• szakmai fejlődési lehetőség
• hosszú távú tervezhetőség, stabil háttér

Egyéb juttatások:
• Cafeteria, utazási bérlet támogatása

Állás, munka területe(i):
• Pénzügy, Könyvelés
• Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:
• Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 27/A
Előnyök • gazdasági felsőfokú végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
• SUP ügyviteli rendszer ismerete