Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Nagyboldogasszony Ház
Intézmény címe Pest megye - Piliscsaba , Kálmán Király u. 15.
Honlap www.nbahaz.hu/
E-mail cím nbahaz@invitel.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozatlan idő, határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Piliscsaba , Kálmán Király u. 15.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Szakmunkás, Egyéb
Leírás Egyházi fenntartású idősotthon szociális gondozó és ápoló munkatársat keres. Az intézmény szakápolási engedéllyel rendelkezik.
Főbb feladatok:
az intézményben élő idősek ápolása, gondozása, fizikai, fiziológiai szükségleteik kielégítése; tágabb és szűkebb környezetük rendben tartása; az ellátottak érzelmi támogatása.
Az állás betöltéséhez kapcsolatos elvárások:
szociális gondozó és ápoló, vagy egészségügyi végzettség, folyamatos munkarend vállalása, az időskorúakkal empatikus, türelmes viselkedés, megbízhatóság, precíz munkavégzés, TEAM munkában való együttműködés.
Előnyök Arra törekszünk, hogy a háttérben egy jól működő, szervezett csapat álljon, akik a magas szakmai tudás mellett lelkiismeretesen, empatikusan, fokozott tapintattal bánnak a rájuk bízott idős emberekkel. Feladatunk a szeretetteljes gondoskodás mellett ellátottaink életminőségének megőrzése, szükségleteik kielégítése.