Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve KRE IKT Kutatóközpont
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Reviczky u. 4.
E-mail cím dringo.horvath.ida@gmail.com

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozatlan idő, határozott idő
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő, megbízási szerződés
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Reviczky u. 4.
Feladat típusa Adminisztráció - ügyintéző
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás FELADATOK:
• kurzusszervezési tevékenységek oktatói/tanári digitális eszközhasználathoz kapcsolódóan (részvétel a képzések megszervezésében és lebonyolításában, ill. dokumentálásában, kapcsolattartási feladatok, adminisztráció),
• kapcsolattartás a Központ és az egyes Egyetemi Karok között, képzési/továbbképzési igények begyűjtése, rendszerezése,
• kapcsolattartás kurzusokat kínáló intézményekkel, együttműködési lehetőségek feltárása,
• a központban folyó munka adminisztrálása, a tevékenységek és eredmények láthatóságának növelése,
• kapcsolattartás intézményen belül az egyes egységekkel,
• a központhoz tartozó kutatási projektek munkájának segítése,
• részvétel a központhoz kapcsolódó tudományos rendezvények, konferenciák szervezésében.
ELVÁRÁSOK
• felsőfokú végzettség vagy hallgatói jogviszony (végzés közeli),
• angol nyelv tárgyalószintű ismerete (felsőfok, C1-C2)
• magas szintű számítógépes ismeretek: MSOffice (Excel, Word, PowerPoint használata), fontosabb Google-szolgáltatások (Drive, űrlapok, naptár, Meet)
• pontosság, precizitás,
• önálló és dinamikus munkavégzés,
• strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatfejlesztésekre való nyitottság,
• jó kommunikációs készség szóban és írásban
Előnyök • kurzusszervezői tapasztalatok, esetleg felsőoktatásban szerzett szakmai tapasztalat,
• kutatói adatbázisok, közösségi oldalak alapszintű ismerete (MTMT, ResearchGate, GoogleScholar),
• e-learning-keretrendszerek (pl. Moodle) alapszintű ismerete,
• személyes tapasztalat digitális tanulási eszközök, távoktatás terén
• német nyelv középfokú ismerete (B1-B2)
• Fontos: alapvető statisztikai ismeretek és az SPSS statisztikai szoftver felhasználói ismerete további, bővített munkakörű alkalmazást tesz lehetővé!
Jelentkezési határidő 2020.10.25.
Hirdetés letöltése PDF-ben