Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Veszprémi Érsekség
Intézmény címe Veszprém megye - Veszprém , Vár u.18.
Honlap www.veszpremiersekseg.hu
E-mail cím allas@veszpremiersekseg.hu

Munkavégzés helye Veszprém megye - Veszprém , Vár utca 18.
Feladat típusa Adminisztráció - ügyintéző
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Középiskola (érettségi)
Leírás Főbb feladatok, munkák:
• adminisztrációs, ügyviteli, szervezési és egyéb feladatok ellátása
• beérkező és kimenő iratok fogadása, kézbesítése, iktatása
• iratok nyomon követése, postázása
• jegyzőkönyvek, nyilvántartások vezetése
• fénymásolási-, szkennelési feladatok ellátása
• levelek fogalmazása, szerkesztése, lektorálása
• prezentációk szerkesztése (Prezi és/vagy Powerpoint)
• a titkárságvezető és a titkárság munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• szakmai területen szerzett gyakorlat
• felsőfokú végzettség
• A magyar nyelv kifogástalan használata szóban és írásban
• szövegalkotási készség (magyarul)
• magas szintű MS Office programismeret
• rendszer- és folyamatszemlélet, problémamegoldó készség
• nyitott, őszinte személyiség
• jó kommunikációs készség, precizitás, munkabírás, szorgalom
• lojalitás, diszkréció, titoktartási készség
• büntetlen előélet, tiszta erkölcsi bizonyítvány
• megfelelő fizikai és mentális egészségi állapot
• a Katolikus Egyház erkölcsi normáinak elfogadása, keresztény elköteleződés
• plébánosi ajánlás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• Fényképes szakmai önéletrajz
• Motivációs levél
• Végzettséget igazoló okiratok
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a személyes adatainak a
pályázattal kapcsolatos kezeléséhez

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• kiadványszerkesztésben való jártasság (Adobe Photoshop, Corel)
• idegen nyelv ismerete

Munkavégzés rendje:
• Munkavégzés helye: Veszprémi Érseki Hivatal
• 3 hónap próbaidő
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Heti 40 órás munkarend
• Közvetlen felettes: a mindenkori titkárságvezető

Illetmény és juttatások:
• Bérezés megegyezés szerint

Pályázni lehet:
eMailen: allas@veszpremiersekseg.hu
Levélben: Veszprémi Érsekség - Titkárság
8200 Veszprém, Vár u. 18.

A pályázat beérkezésének határideje: 2020.11.18.
Előnyök hosszútávú-, biztos munka, egyházi környezet
Jelentkezési határidő 2020.11.18.
Hirdetés letöltése PDF-ben