Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Budapest, Práter u. 50/a
Honlap itk.ppke.hu/
E-mail cím dekani.hivatal@itk.ppke.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Práter u. 50/a
Feladat típusa Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Illetmények juttatások Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Munka Törvénykönyve 2012. évi I. törvény rendelkezései, valamint a PPKE Szervezeti és Működési Szabályzata az irányadók. Cafeteria juttatás időarányosan illeti meg a munkavállalót.
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA)
Leírás A munkakör rövid összefoglalása:
A Kar nemzetközi kommunikációs tevékenységének ellátása a Dékáni Hivatal vezetőjével és a Nemzetközi Kapcsolatok Osztályának vezetőjével együttműködésben.

Kiemelt feladat:
Az Image Processing and Computer Vision (IPCV) nemzetközi mesterképzési program marketingjének teljes körű ellátása (weblap kezelése, illetve meghirdetések különféle fórumokon).

További ellátandó feladatok:
- A Kar nemzetközi képzéseinek angol nyelven történő marketingje
- A Karon igénybe vehető nemzetközi ösztöndíj-programok (Stipendium Hungaricum, Ösztöndíjprogram Keresztény Fiataloknak, Diaszpóra Ösztöndíjprogram) nemzetközi szinten történő hirdetése
- Online és offline médiatervezés
o A Kar angol nyelvű honlapjának frissen tartása, aktuális hírek, események megjelenítése
o A Kar social platform-jainak kezelése, gondozása
o Angol nyelvű kari tájékoztató kiadványok aktualizálása, kiadványszerkesztés, grafikussal történő egyeztetés
o Nemzetközi kari rendezvényekhez marketing anyagok készítése (plakát, szórólap)
o Nemzetközi képzési adatbázisokban való megjelenések kezelése, fejlesztése
o Angol nyelvű tartalomgyártás (események beszámolói, hírek, interjúk…)
- Közreműködés a Kar nemzetközi rendezvényeinek (konferenciák, látogatások stb.) előkészítésében és lebonyolításában
- Nemzetközi sajtófigyelés
- Anyagok esetenkénti fordítása (magyar-angol, angol-magyar)
- Egyéb, PR tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs ad hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk:
- keresztény szellemiségű, közösségi jellegű munka egy színvonalas intézményben
- kreatívitás és kiteljesedés lehetősége
- változatos és kihívást jelentő feladatok
- hosszú távú, stabil munkahely, családias légkör, gondoskodó és összetartó csapat
- kiváló kapcsolat a Kar oktatóival, hallgatóival, adminisztratív munkatársaival
- GYES-ről, GYET-ről visszatérő kismamákat is örömmel látunk
- korszerű épület, kellemes munkakörülmények.

Egyéb információk az állásról:
- Munkavégzés helye: 1083 Budapest, Práter u. 50/a.
- Foglalkoztatás jellege: részmunkaidős munkaviszony (heti 20 óra)
- Bérezés: megegyezés szerint (SZÉP kártya juttatás)
- Munkába állás időpontja: a pályázat elbírálását követően azonnal, de legkésőbb 2021. január 1.
Pályázati feltételek:
- felsőfokú végzettség
- felsőfokú (C1) angol nyelvtudás szóban és írásban (középfokú nyelvvizsga esetében annak vállalása, hogy a pályázó egy éven belül felsőfokú nyelvvizsgát tesz)
- kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, proaktivitás, strukturált gondolkodás
- magabiztos felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek (MS Office Excel, Word, Drive, Outlook…)
- elkötelezettség és motiváltság a szakmai önfejlesztésben
- jó szervezőkészség
- pontos, megbízható és igényes munkavégzés csapatmunkában
- keresztény vallásgyakorlat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- a feladatkörhöz kapcsolódó szakirányú végzettség (pl. angol, kommunikáció- és médiatudomány, nemzetközi tanulmányok, kiadványszerkesztő stb.)
- online és közösségi kommunikációban szerzett jártasság (közösségi média, honlapok, tartalomalapú kommunikáció, célcsoportok megszólítása)
- magas fokú önállóság, kezdeményezőkészség
- nyitottság és törekvés a folyamatos önképzésre/továbbképzésre
- kiadvány- illetve képszerkesztő programok ismerete; weblap szerkesztési ismertek
- felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
- jártasság az információs technológia, bionika területén (esetleg tudománykommunikáció/műszaki menedzsment területén szerzett tapasztalat)
- események szervezésében szerzett tapasztalatok
- egyházi ajánlólevél

A pályázati anyagot a dekani.hivatal@itk.ppke.hu e-mail címre kell eljuttatni, mellékelve az alábbiakat:
- fényképpel ellátott szakmai önéletrajz (lehetőleg Europass formátumban)
- motivációs levél, mely szakmai személyes bemutatkozást is tartalmaz (magyar és angol nyelven)
- nyelvvizsga-bizonyítvány(ok) másolata
- végzettséget és/vagy képzettséget igazoló iratok másolata
- A pályázó kitöltött és aláírt hozzájárulási nyilatkozata adatkezeléshez (2011. évi CXII. tv. 5. § (1) bekezdés b.) pontja) – ld. a pályázati kiírás 3. oldala
- egyházi ajánlólevél (ha van).

Jelentkezési határidő: 2020. november 27. péntek
A pályázat elbírálása a benyújtott dokumentumok értékelését követően személyes beszélgetés és gyakorlati feladatsor alapján történik. Az interjú és gyakorlati teszt időpontjáról értesítést küldünk a benyújtott dokumentumok előválogatása alapján kiválasztottak részére.

További információk:
A Karról további információt az itk.ppke.hu weboldalon szerezhet.
Előnyök - a feladatkörhöz kapcsolódó szakirányú végzettség (pl. angol, kommunikáció- és médiatudomány, nemzetközi tanulmányok, kiadványszerkesztő stb.)
Jelentkezési határidő 2020.11.27.
Hirdetés letöltése PDF-ben