Intézmény neve Kilátó Piarista Pályaorientációs és Munkaerőpiaci Fejlesztő, Módszertani Központ
Intézmény címe Pest megye - Vác , Géza király tér 10
Honlap www.kilato.piarista.hu
E-mail cím katona.miklos@kilato.piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Vác , Géza király tér, 10
Feladat típusa Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Illetmények juttatások Megállapodás szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Leendő új munkatársunk főbb feladatai a kommunikációs és programszervezési csoport tagjaként:
● az intézményi honlap működtetése, karbantartása, fejlesztése
● részvétel az ügyviteli rendszer fejlesztésében
● az intézmény közösségi oldalainak működtetésében, tartalmi feltöltésében való részvétel
● a belső kommunikációs felületek fejlesztése, kezelése, új platformok megismerése, kapcsolódó belső felkészítő anyagok, leírások összeállítása és megismertetése a kollégákkal

Elvárások:

Érettségire épülő szakirányú végzettség vagy felsőfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett, legalább egy éves tapasztalat
Inkluzív, befogadó szemlélet
Akadálymentes kommunikáció ismerete
Csapatjátékos attitűd
Megbízhatóság, határozottság
Önállóság és precíz munkavégzés
Kezdeményezőkészség és jó problémamegoldó képesség

Amiért jó nálunk dolgozni:

Küldetésében és munkájában elkötelezett, lelkes csapat vagyunk
Egyedülálló munkakörnyezetben dolgozunk (Központunknak a ferences kolostor váci, Duna-parti épülete ad otthont)
Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
Változatos és izgalmas projektekben dolgozunk

Munkaidő: teljes munkaidő (40 óra/hét)

Jelentkezés: Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, a bruttó fizetési igény megjelölésével a katona.miklos@kilato.piarista.hu e-mail címre. A munkakörrel kapcsolatos kérdéseiket is a fenti e-mail címre küldheti meg. A tárgy mezőben kérjük, tüntesse fel: “webkommunikációs munkatárs álláspályázat”.
Előnyök Előnyt jelent:
Fogyatékosügyi területen szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Váci vagy Vác közeli lakhely
B kategóriás jogosítvány