Intézmény neve Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Intézmény címe Pest megye - Halásztelek , Hold utca 6.
Honlap reformatusegymi.reformatus.hu/
E-mail cím refegymiigazgato.titkarsag@gmail.com

Munkavégzés helye Komárom-Esztergom megye - Tata , Tanoda tér 5/a
Feladat típusa Adminisztráció - titkárnő, titkár
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A REFORMÁTUS
EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY TATABÁNYAI TAGINTÉZMÉNYE
PÁLYÁZATOT HIRDET
TITKÁRI MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE
A jogviszony időtartama
 Határozatlan idejű jogviszony
Foglalkoztatás jellege
 Teljes munkaidő
A munkavégzés helye
 Tata, Tanoda tér 5/a
Illetmény és juttatások
 Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII.törvény, rendelkezései az irányadók.
Pályázati feltételek
 Középiskola/gimnázium
 MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
 Cselekvőképesség,
 Büntetlen előélet
Pályázat elbírálásánál előnyt jelent
 Szakszolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat,
 Titkári munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
Elvárt kompetenciák
 Megbízható
 Terhelhető
 Együttműködő
Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások
 Szakmai önéletrajz
 Végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (Pozitív elbírálás esetén.)
A munkakör betöltésének időpontja
 2020.01.04.
A pályázat benyújtásának módja
 Elektronikus úton a refegymi.tatabanya@gmail.com email címen keresztül.
A pályázattal kapcsolatosan felmerülő egyéb kérdéseivel tájékoztatást
Bogyóné Handzsuk Szidónia tagintézményvezetö a 06-30/163 7354-es telefonszámon ad.
Előnyök  Szakszolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat,