Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Intézmény címe Hajdú-Bihar megye - Fülöp , Kossuth u. 30.
E-mail cím nerifulopialt@gmail.com

Munkavégzés helye Hajdú-Bihar megye - Fülöp , Kossuth u. 30.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások Bérezés: - PED-II bértábla szerint + pótlék, kiegészítések
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola a Debrecen – Nyíregyházi Egyházmegye (4024 Debrecen Varga u. 4.) fenntartásában működik.
A római katolikus intézmény gazdasági vezető munkatársat keres.
A munkáltatói jogkör gyakorlója: - intézményvezető
Bérezés: - PED-II bértábla szerint + pótlék, kiegészítések
A jogviszony időtartama: - határozatlan, 3 hónap próbaidő kitöltésével
A munkakezdés várható időpontja: - 2021. január 18.
A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• az intézmény működésével, üzemeltetésével, beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok végzése, felelős irányítása és felügyelete,
• bérszámfejtés, könyvelés
• részvétel az intézményi stratégia kialakításában,
• felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése,
• anyag- és eszközgazdálkodás irányítása,
• költségvetési tervek, elszámolások, beszámolók, jelentések készítése,
• pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése,
• jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba,
• együttműködés a felelős munkatársakkal.
Pályázati feltételek:
• regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
• minimum 3-5 éves számviteli, pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása,
• felhasználói szintű informatikai ismeret,
• vezetői készség, képesség
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
• pontos, körültekintő munkavégzés,
• terhelhetőség, együttműködési készség,
• büntetlen előélet.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• oktatási szférában szerzett szakmai tapasztalat,
• gazdasági területen szerzett vezetői tapasztalat,
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
• erkölcsi bizonyítvány,
• képesítést, végzettséget igazoló bizonyítványok.
Jelentkezési mód: a pályázatot kérjük elküldeni a betölteni kívánt pozíció pontos megjelölésével a popovics.ferencne@gmail.com email címre.
Jelentkezési határidő: 2021. 01. 13.
Előnyök Amit kínálunk:
• biztos, hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
• keresztény szellemiségű munkahelyi légkör,
• rendezett, igényes munkakörnyezet.
Jelentkezési határidő 2021.01.13.
Hirdetés letöltése PDF-ben