Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
Intézmény címe Hajdú-Bihar megye - Debrecen , Simonyi út 14.
Honlap www.btesz.hu
E-mail cím karrier@btesz.hu

Munkavégzés helye Békés megye - Gyomaendrőd , -
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás „Jobbá tenni, jobbá lenni...”
A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió 9 éve végez társadalmi szolgálatot, melynek keretében nehéz sorsú emberek mindennapjaiban nyújt segítséget. Egyik jelentős ellátotti körünk a szenvedélybetegek, akik intézményi keretek között kapnak segítséget absztinens életvitelük kialakításához. Ezt a munkát felkészült, gyakorlott szakemberi körrel végezzük, mert hiszünk abban, hogy minden ember fel tud állni a legmélyebb pontról is, ha ahhoz kellő segítséget kap. Ezért Gyomaendrődi Intézményünkbe (szenvedélybetegek nappali ellátása szociális alapszolgáltatásban) pályázatot hirdetünk

TERÁPIÁS / SZOCIÁLIS MUNKATÁRS
munkakör betöltésére
Ideális jelöltünk céltudatos, határozott fellépésű, illetve lehetőleg már szakmai tapasztalattal rendelkezik szenvedélybetegek (és/vagy egyéb hátrányos helyzetű társadalmi csoportok) ellátásában. Csapatjátékos, képes az önálló munkavégzésre, innovatív, igénye van a folyamatos szakmai fejlődésre.

Feladatok:
• terápiás csoportfoglalkozások megtartása
• egyéni esetkezelés
• adminisztráció naprakész vezetése
• kapcsolattartás más szociális intézményekkel

Te vagy a tökéletes jelentkező, ha rendelkezel:
• 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott végzettséggel
• megoldás centrikus gondolkodásmóddal
• asszertivitás, kiváló kommunikációs készséggel
• innovatív készséggel, kreativitással
• magabiztos fellépés
• önállóság, precizitás, rugalmasság
• csapatban történő munkavégzésre való képesség

Munkavégzés helye:
• Gyomaendrőd

Jelentkezni lehet a karrier@btesz.hu címen a következő dokumentumok csatolásával:
● fényképes szakmai önéletrajz
● motivációs levél
● iskolai végzettséget, elvégzett tréningeket igazoló tanúsítványok másolata
Előnyök • 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott végzettséggel