Intézmény neve Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Irányi u. 3.
Honlap www.wardmaria.hu
E-mail cím tar.edit@wardmaria.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Irányi u. 3.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Szakmunkás
Leírás Feladata:
• iskola épületének, külső-belső területein általános karbantartás
• berendezéseinek rendszeres ellenőrzése, kezelése, karbantartása
• berendezések meghibásodásainak elhárítása, szükség esetén szakalvállalkozó értesítése
• mérőórák leolvasása, havi fogyasztás ellenőrzése
• programokhoz termek berendezése
• felújítási feladatok előkészítése, segítése

Feltétel:
• büntetlen előélet
• karbantartási területen szerzett tapasztalat

Előny:
• szakipari végzettség és ismeretek (asztalos vagy vizes vagy elektromos)
• jogosítvány
Elvárásaink:
• pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
• kiváló problémamegoldó képesség
• együttműködési készség

Jelentkezés: önéletrajz megküldésével a hr@wardmaria.hu e-mail címre
2021. január 15-ig.
Előnyök szakipari végzettség és ismeretek (asztalos vagy vizes vagy elektromos)
jogosítvány