Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Karitász
Intézmény címe Pest megye - Budapest 11. ker. , Bartók Béla út 30.
Honlap www.karitasz.hu
E-mail cím office@caritas.org.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege megbízási szerződés
Munkavégzés helye Baranya megye - Kisszentmárton , Sellyei járás területe
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A feladatkörbe tartozó főbb feladatok:
- A Katolikus Karitász által Kisszentmárton településen üzemeltetett “Jelenlét Pont” szolgáltatásainak megvalósítása
- Gyermekfoglalkozások és közösségi rendezvények szervezése és megvalósítása
- Szociális segítségnyújtás rászoruló családoknak
- Adminisztratív feladatok ellátása, szakmai beszámolók készítése
- Kapcsolattartás és együttműködés a program vezetőivel, munkatársaival, helyi döntéshozókkal, társszervezetek munkatársaival

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- B kategóriás vezetői engedély
- Keresztény értékek iránti tisztelet és elkötelezettség
- Szociális érzékenység, empátia
- Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
- Jó szervezőkészség
- Pontosság, precizitás
- Önálló munkavégzés képessége
Előnyök Szociális vagy pedagógiai végzettség
Szociális és/vagy felzárkóztatási területen szerzett munkatapasztalat
Hazai és EU-s pályázati adminisztrációban szerzett tapasztalat
Katolikus kötődés (plébániához, lelkiségi mozgalomhoz, egyéb katolikus közösséghez)
Jelentkezési határidő 2021.01.24.
Hirdetés letöltése PDF-ben