Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Piarista Rend Magyar Tartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 05. ker. , Piarista köz 1.
Honlap www.piarista.hu/
E-mail cím allashirdetes@piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest , Piarista köz 1.
Feladat típusa Gazdasági terület - bérszámfejtő
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Elvárások:
• Legalább középfokú szakirányú végzettség, bérszámfejtő, TB ügyintéző
képesítés.
• Legalább 5 éves bérszámfejtői és Tb ügyintézői tapasztalat, kifizetőhelyi
gyakorlat.
• Munkaügyi-, adó-, TB-, és egyéb vonatkozó jogszabályok naprakész
ismerete.
• Bérszámfejtési program(ok) kezelésében való jártasság.
• Magabiztos MS Office ismeretek.
• Rugalmas és együttműködő, problémamegoldó hozzáállás.
• Jó kommunikációs készség.
• Önálló munkavégzés.
• Megbízhatóság, precizitás, pontosság.
Előnyök • Keresztény elköteleződés,
• Piarista kötődés (öregdiák, szülő stb.),
• Babér program ismerete,
• Tb kifizetőhelyi feladatok ellátásában szerzet tapasztalat
• Nyitottság digitális megoldások alkalmazására.
Jelentkezési határidő 2021.02.05.
Hirdetés letöltése PDF-ben