Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Petőfi Sándor utca 11.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Cafereria
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Egyetem (MSc, MA)
Leírás A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Közbeszerzési és Beszerzési Osztálya
STRATÉGIAI BESZERZŐ
munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

•Közbeszerzési eljárások műszaki tartalmának előkészítése a Közbeszerzési Törvény előírásainak megfelelően és együttműködés (dokumentálás, folyamatkövetés) az eljárás bonyolítása során közbeszerzési tanácsadókkal
•Közbeszerzési értékhatáron aluli nagy értékű beszerzések műszaki tartalmának előkészítése és bonyolítása
•Keretmegállapodások teljesítésének nyomon követése
•Beszerzések kategorizálása (CPV kódok szerint)

Elvárások:

•Felsőfokú végzettség
•Stratégiai beszerzések bonyolításban ajánlatkérői oldalon szerzett minimum 2 éves tapasztalat
•Eredmény és költség orientált szemlélet
•Proaktív és analitikus gondolkodásmód
•Ügyfélközpontúság
•Jó kommunikációs és szervezési készség
•Precíz munkavégzés
•MS Office (Word, Excel) magabiztos használata

Amit kínálunk:

•Teljes munkaidő (heti 40 óra)
•Béren kívüli juttatások
•Hosszú távú munkalehetőség
•Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
•Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: toborzas@ppke.hu
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•SAP vállalatirányítási rendszer használatának ismerete
•Központosított közbeszerzési eljárások bonyolításában szerzett minimum 2 éves tapasztalat
•Közbeszerzési referens végzettség
•Műszaki felsőfokú végzettség
•Aktív szakmai angol nyelvtudás
Jelentkezési határidő 2021.03.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben