Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Honlap ppke.hu/
E-mail cím toborzas@ppke.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 05. ker. , Petőfi Sándor utca 11.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Cafereria
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Egyetem (MSc, MA)
Leírás A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Beruházási Osztálya
VILLAMOSMÉRNÖK
munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

• Az Egyetem villamos rendszereinek megismerése
• A beruházási javaslatok kidolgozása saját szakterületen belül
• Szakmai képviselet a vezetés felé
• Az Egyetemen megvalósítandó erős és gyengeáramú (informatikai, épület-felügyelet, telefon stb.) tervek elkészíttetése szaktervezőkkel, ezek szakmai felügyelete, és koordinálása.
• A tervek alapján közbeszerzési folyamatban való szakmai képviselet
• A tervek alapján a kivitelezési munkák koordinálása és szakmai felügyelete külsős műszaki ellenőrök igénybevételével
• Az üzemeltetés segítése szakmai, mérnöki támogatással

Elvárások:

• Felsőfokú villamosmérnök végzettség
• Tervezői, komplex rendszer szemlélet,
• Régi és új rendszerek ismerete
• Erősáramú és gyengeáramú rendszerismeret
• Kivitelezés, műszaki megoldások iránti érdeklődés
• Microsoft Word napi szintű használata
• Microsoft Excel napi szintű használata függvényekkel, táblázatok készítése, menedzselése, logikai felépítése

Szükséges kompetenciák:
• Kreatív, önálló, logikus, rendszerben történő gondolkodás
• Igényesség a műszaki megoldások terén
• Jogszabályok, előírások ismerete
• Jó kommunikációs készség
• Jó szervezési készség
• Jó megfigyelőképesség
• Igényesség a dokumentálás terén
• Munkabírás, precizitás

Amit kínálunk:

• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• Béren kívüli juttatások
• Hosszú távú munkalehetőség
• Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
• Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: toborzas@ppke.hu
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Villamosmérnökként minimum 5 éves tapasztalat
• Tervezői gyakorlat,
• Kivitelezésben szerzett tapasztalat, vagy tervezői művezetésben szerzett tapasztalat
• Műemléki tervezés és/ vagy kivitelezésben szerzett tapasztalat
• Tervezésben szerzett tapasztalat, főleg kiviteli tervek készítésében szerzett tapasztalat
• Microsoft Project ismeret
• CAD szoftverek (Allplan/AutoCad) ismeret
Jelentkezési határidő 2021.03.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben