Intézmény neve Kilátó Piarista Pályaorientációs és Munkaerőpiaci Fejlesztő, Módszertani Központ
Intézmény címe Pest megye - Vác , Géza király tér 10
Honlap www.kilato.piarista.hu
E-mail cím katona.miklos@kilato.piarista.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Vác , Géza király tér, 10
Feladat típusa Szociális, egészségügy - pszichológus
Illetmények juttatások Megállapodás szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA)
Leírás Leendő új munkatársunk főbb feladatai:
- pszichológiai vizsgálatok az állapotmegismerés, pályadiagnosztika során
- egyéni és csoportos pályakonzultáció, pályatanácsadás
- csoportvezetés, előadások megtartása pályaorientáció tárgykörében 10–33 éves korosztály számára
- életpálya-tervezés, pályaorientáció témaköréhez kapcsolódó szakmai tartalmak fejlesztése
Elvárások:
- pályaorientációs, munkaerőpiaci alapismeretek
- sajátos nevelési igénnyel, fogyatékossággal kapcsolatos sérülés-specifikus alapismeretek
- motiváció az önfejlesztésre és folyamatos tudásbővítésre
- jó kapcsolatteremtési és kommunikációs, együttműködési készség
- kimagasló együttműködési készség
- megbízhatóság
- önállóság és precíz munkavégzés
- kezdeményezőkészség és jó problémamegoldó képesség
Amiért jó nálunk dolgozni:
- Küldetésében és munkájában elkötelezett, lelkes csapat vagyunk.
- Egyedülálló munkakörnyezetben dolgozunk. (Központunknak a ferences kolostor váci, Duna-parti épülete ad otthont.)
- Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.
- Változatos és izgalmas projektekben dolgozunk.
Munkaidő:
teljes munkaidő (40 óra/hét)

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, a bruttó fizetési igény megjelölésével a katona.miklos@kilato.piarista.hu e-mail címre. A munkakörrel kapcsolatos kérdéseiket is a fenti e-mail címre küldheti meg. A tárgy mezőben kérjük, tüntesse fel: „pszichológus álláspályázat”.
Előnyök Előnyt jelent:
- munka- és szervezetpszichológus, tanácsadó szakpszichológus, óvoda- és iskolapszichológus vagy pedagógiai szakpszichológus szakképesítés
- pályatanácsadásban szerzett tapasztalat
- jártasság valamely SNI, fogyatékossági területen
- jártasság tehetségazonosítás, -fejlesztés, tanácsadás területen
- váci vagy Vác közeli lakhely
- B kategóriás jogosítvány