Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató
Intézmény címe Csongrád megye - Szeged , Csongor tér 8.
Honlap szentagota.hu/
E-mail cím agota.sajto.media@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Dabas , Hunyadi János u. 1
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások Bértábla szerinti bérezés
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Közép-Magyarországi Területi Igazgatósága felvételt hirdet gyermekfelügyelő munkakörbe, a dabasi lakásotthonba, azonnali munkakezdéssel.

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
A gyermekotthonban elhelyezett fiatalok teljes körű ellátásában aktív és szeretetteljes részvétel
Elősegíti a gyermek és ifjúsági közösség kialakulását
Képességeihez és tudásához mérten bekapcsolódik a tanórai tevékenységbe, segíti a gyerekek egyéni tanulását. A tanulási zavarokkal küzdő növendékek esetében együttműködik a fejlesztőpedagógussal, illetve a korrepetitorral
Részt vesz a szabadidős tevékenységek megszervezésében, lebonyolításában, együtt játszik a gyerekekkel
Közreműködik a konyhai feladatok ellátásában, kialakítja a kulturált étkezés szabályait
Felel a gyermekek gondozottságáért, ruházatukkal való ellátásért (évi pénzkeret figyelembe vétele), gyermek ruházatának javításáért
Feladata a lakóegység helységeinek tisztán tartása, textíliák és a gyerekek ruházatának mosása, vasalása, javítása, gyerekek eszközeinek tisztán tartása, fertőtlenítése, amelybe olyan mértékben vonja be a gondozott gyermeket, amely életkorának megfelelően tőle elvárható
Segíti a gyermek hozzátartozóival való kapcsolattartását, szülővel, hozzátartozóval igyekszik jó kapcsolatot kiépíteni
Vezeti a lakásotthon eseménynaplóját a nevelő útmutatásai alapján. Felel az információ pontos rögzítéséért és teljességéért

Elvárásaink:
A 15/1998. (IV.30.) NM rendeletben meghatározott szakképzettség
Magyar állampolgárság
Büntetlen előélet
Felelősségtudat, konfliktusmegoldó készség, gyermekszeretet, empátia, rugalmasság
Felvételi eljárásban történő önkéntes részvétel

Amit ajánlunk:
Teljes munkaidő
Bértábla szerinti bérezés
Támogató környezet
Csapatszellem

Amennyiben felkeltettük a figyelmét és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét folyamatosan várjuk a következő e-mail címre: mnvszakmaivez@gmail.com
Előnyök
Gyermekotthoni munkában szerzett tapasztalat