Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató
Intézmény címe Csongrád megye - Szeged , Csongor tér 8.
Honlap szentagota.hu/
E-mail cím agota.sajto.media@gmail.com

Munkavégzés helye Csongrád megye - Hódmezővásárhely , Hódmezővásárhely, Béla cigány u. 17.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások Bértábla szerinti bérezés
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Csongrád-Csanád Megyei Területi Igazgatósága felvételt hirdet gyermekfelügyelő munkakörbe Hódmezővásárhely településre, azonnali kezdéssel.

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
• A gyermekek nevelésében, gondozásában, teljes körű ellátásában való közreműködés, feladatellátás a lakásotthont vezető, nevelő irányításával
• gyermekek mentorálása

Elvárásaink:
• Min. középfokú végzettség
• büntetlen előélet
• Csapatszellem, türelem

Előnyt jelent:
• szakmai tapasztalat
• szakirányú végzettség

Amit ajánlunk:
• Folyamatos munkarendben
• Bértábla szerinti bérezés
• Támogató környezet
• Csapatszellem

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs 2021.04.20-ig a következő e-mail címre: lakasotthon.szakmaivezeto@gmail.com