Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve EWTN Magyarország
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Budapest, Baross utca 127.
E-mail cím budapest@ewtn.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest , Baross u. 127.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - műszaki vezető
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás Az EWTN Hungary operatőr és vágó munkatársat keres.
Azok jelentkezését várjuk, aki mindkét munkakörben bírnak tapasztalattal. Képes több feladatra egyszerre figyelni, gyorsan tanul, problémamegoldó gondolkozással bír és a csapat kreatív tagjává tud válni.
Feladatok: kameramani és operatőri feladatok ellátása, kreatív-, hírtartalmak, portréműsorok forgatása, azok utómunkája.
Elvárás: Edius ismerete, pontos-precíz munkavégzés, rugalmas munkabeosztás (akár hétvége is) elfogadása, magas munkabírás, világítási ismeretek, kreatív hozzáállás tartalmak létrehozásához
Kezdés: azonnal
Fényképes önéletrajzokat a cv@ewtn.hu e-mail címre várjuk.
Kérlek jelezd fizetési igényedet, és adj meg referencialistát vagy/és linke/ke/t.
Előnyök BMD DaVinci Resolve ismeret, AE ismeret, B jogosítvány, televíziós technikai és informatikai rendszerismeret