Angol nyelvtanár - Egyházi Állásportál
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium

Angol nyelvtanár

angol nyelvtanár
Érd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Érd , Alsó u. 21.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
az új tanári életpálya és a Székesfehérvári Egyházmegye bérszabályzata szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Általános iskolai és gimnáziumi osztályok tanítása és tehetséggondozás.
Magasszintű pedagógiai munka, keresztény, katolikus alapértékeink elfogadása
Amit kínálunk
Agglomerációs többcélú iskola, keresztény családok gyermekeinek nevelése és oktatása, jól felszerelt iskola
Fényképes önéletrajz és motivációs levél küldése a z igazgato@marianum.hu címre
Előnyök
Szakmai tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Érd , Alsó u. 21