Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Horánszky utca 20.
Honlap www.jezsuita.hu
E-mail cím munkaugy@jezsuita.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Pilisszentkereszt , Téry Ödön utca 6.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások cafeteria
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya
menedzser
munkatársat keres a Dobogókői Ignáci Lelkiségi Központba
azonnali kezdéssel

Új munkatársunk feladatai lesznek többek között:
 a Manréza lelkigyakorlatos ház működésével kapcsolatos műszaki , üzemeltetési tevékenység koordinálása
 a ház működését biztosító munkatársak irányítása, munkaügyi problémák megoldása
 kapcsolattartás a Manréza jezsuita vezetőjével, rendi központtal, szerződéses partnerekkel, szolgáltatókkal
 szerződések gondozása
 pénzügyi tervezés
 fejlesztések,beruházások koordinálása
Elvárások:
• precíz munkavégzés,
• megbízhatóság
• rugalmasság
• erkölcsi bizonyítvány

Örülünk, ha leendő munkatársunk keresztény szemléletű ember és egyházi ajánlással rendelkezik.

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés + cafeteria
• inspiráló feladatok és támogató munkahelyi környezet

Önéletrajzát, részletes motivációs levelét, ajánlólevelét bérigény megjelölésével „menedzser” jeligével a hr@jezsuita.hu címre várjuk.

Előnyök Előnyt jelent:
• hasonló területen szerzett szakmai és vezetői gyakorlat
• ajánlás előző munkaadó(k)tól