Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató
Intézmény címe Csongrád megye - Szeged , Csongor tér 8.
Honlap szentagota.hu/
E-mail cím agota.sajto.media@gmail.com

Munkavégzés helye Komárom-Esztergom megye - Oroszlány , Oroszlány, Kecskédi út
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások Pedagógus bértábla szerinti bérezés
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás
A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Közép-Dunántúli Területi Igazgatósága felvételt hirdet nevelői munkakörbe Oroszlány településre, azonnali kezdéssel.

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
• A szekellátás alaptevékenységéhez tartozó lakásotthon vezetői feladatok ellátása
• A lakásotthon gazdálkodási feladatainak ellátása, rovatív vezetés
• Felelős a lakásotthonban folyó szakmai munkáért, a gyerekek megfelelő ellátásáért és a gyermeki jogok érvényesüléséért

• Munkaidő- és szabadság nyilvántartások elkészítése
• Létszámmal kapcsolatos statisztikák, kimutatások, készítése, GYVR rendszerben adatlapok készítése

Elvárásaink:
• Felsőfokú, szakirányú végzettség – a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet szerint: pedagógus szakképzettség, pedagógia szakos bölcsész (MA, MSc), felsőfokú szociális szakképzettség, pszichológus, viselkedéselemző, mentálhigiénés szakképzettség, teológus
• Magyar állampolgárság
• Büntetlen előélet /2 db erkölcsi bizonyítvány 1. az 1997. évi XXXI. törvény 10/A§. (1) bekezdés és 2. az 1992. évi XXXIII. törvény 20.§(2) bekezdés d pont e/
• Alapszintű felhasználó szintű számítógépes ismeretek, kiemelten pl Excel kezelése
• A felvételi eljárásban való önkéntes részvétel
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
• Csapatszellem, türelem

Amit ajánlunk:
• Teljes munkaidő
• Pedagógus bértábla szerinti bérezés
• Támogató környezet
• Csapatszellem

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét
2021. 08.15.-ig a következő e-mail címre: igazgato.kem@szentagota.hu
Tel.: +36209457422
Előnyök Előnyt jelent:
• B kategóriás jogosítvány
• Saját autó