Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató
Intézmény címe Csongrád megye - Szeged , Csongor tér 8.
Honlap szentagota.hu/
E-mail cím agota.sajto.media@gmail.com

Munkavégzés helye Komárom-Esztergom megye - Oroszlány , Oroszlány, Kecskédi út
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások Bértábla szerinti bérezés
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Közép-Dunántúli Területi Igazgatósága felvételt hirdet gyermekfelügyelői munkakörbe Oroszlány településre, azonnali kezdéssel 3 hónapos munkaszerződéssel.

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
• A szekellátás alaptevékenységéhez tartozó lakásotthon feladatok ellátása
• A lakásotthonban élő gyerekeink teljes körű ellátása
• Felelős a lakásotthonban folyó szakmai munkáért, a gyerekek megfelelő ellátásáért és a gyermeki jogok érvényesüléséért

• kijelölt nyilvántartások vezetése

Elvárásaink :
• szakirányú végzettség – a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet szerint: gyermek- és ifjúsági felügyelő II. (OKJ),
gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ),
óvodai dajka (OKJ),
gyógypedagógiai asszisztens (OKJ),
gyermekotthoni asszisztens (OKJ)
vagy
kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ)
• Magyar állampolgárság
• Büntetlen előélet /2 db erkölcsi bizonyítvány 1. az 1997. évi XXXI. törvény 10/A§. (1) bekezdés és 2. az 1992. évi XXXIII. törvény 20.§(2) bekezdés d pont e/
• A felvételi eljárásban való önkéntes részvétel
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
• Csapatszellem, türelem

Amit ajánlunk:
• Teljes munkaidő
• Támogató környezet
• Csapatszellem

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét
2021.07.31.-ig a következő e-mail címre: igazgato.kem@szentagota.hu
Telefon.: +36209457422

Előnyök
Előnyt jelent:
• szakirányú végzettség, hasonló munkakörben végzett tevékenység