Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat Szent Ottilia Otthon
Intézmény címe Heves megye - Parád , Toldi Miklós u. 14.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu/katolikus-szeretetszolgalat-szent-ottilia-otthon
E-mail cím parad@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Heves megye - Parád , Toldi Miklós u. 14.
Feladat típusa Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások Munkabér, Cafeteria
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• az intézmény működésével, üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok felelős irányítása és felügyelete
• felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése
• anyag- és eszközgazdálkodás irányítása
• költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése
• pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése és pályázatírás
• a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba
• együttműködés az intézmény munkatársaival

Pályázati feltételek:
• regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása
• minimum 3-5 éves releváns, gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű informatikai ismeretek
• stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
• tényleges számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek
• elköteleződés az együttműködő és támogató munkatársi és vezetői attitűd mellett
• büntetlen előélet

Előnyt jelent:
• pénzügyi, gazdasági területen szerzett diploma

Amit kínálunk:
• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség Munka Törvénykönyve alapján
• önálló munkavégzés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz
• motivációs levél
• képesítések igazolása
• bérigény megjelölése

Munkáltatói jogkör gyakorlója: intézményvezető

A jogviszony időtartama: határozatlan, 3 hónapos próbaidő kikötésével.

A jelentkezést a soregi.katalin@szeretetszolgalat.hu email címen várjuk.